Szukaj
Close this search box.

Wycena nieruchomości online

Instytut Ekspertyz Ekonomicznych (IEE) oferuje kompleksowe usługi w zakresie wyceny nieruchomości online, zatrudniając doświadczonych ekspertów o wieloletnim doświadczeniu w tej dziedzinie. Nasz zespół ekspertów oraz wieloletnie doświadczenie daje gwarancje najwyższej jakości!

Wykonanych eskpertyz
+ 0
Zadowolonych Klietów
0
Biegłych
0
Opinii na 5/5
0 %

Chcesz poznać wartość swojej nieruchomości, ale brakuje Ci czasu na osobiste umawianie się i spotkanie w biurze rzeczoznawcy majątkowego?  Nasza usługa wyceny nieruchomości online to doskonałe rozwiązanie dla Ciebie, które przede wszystkim zaoszczędzi Twój czas, a także dostarczy Ci rzetelnych, aktualnych danych. 

 

Bez względu na to, czy chcesz poznać wartość swojego mieszkania, czy potrzebujesz wyceny działki, online możesz to zlecić naszym specjalistom.  

 

Skontaktuj się z nami telefonicznie: +48 577 713 513 lub mailowo biuro(@)iee.pl, aby uzyskać szczegółową wycenę usługi.

Masz pytania? Potrzebujesz oferty?
Wypełnij formularz

Wycena nieruchomości online z Instytutem Ekspertyz Ekonomicznych

Pracownicy Instytutu Ekspertyz Ekonomicznych wykonają Twoje zlecenie szybko, sprawnie i zgodnie z obowiązującymi przepisami. Bez względu na to, czy potrzebujesz jedynie opinii, czy zależy Ci na formalnym operacie szacunkowym – skontaktuj się z nami i poznaj ofertę IEE.

 

Wygoda i oszczędność czasu przy zamawianiu wyceny nieruchomości online

 

Proponujemy Ci przeprowadzenie wyceny nieruchomości online – bez wychodzenia z domu i tracenia czasu. To proste i wygodne, prawda? Rozwiązanie to stanowi alternatywę dla tradycyjnej wyceny wymagającej większego zaangażowania ze strony klienta. W IEE zdajemy sobie sprawę z tego, że czasem możesz potrzebować danych szybciej, aby zaplanować inwestycję lub wystawić nieruchomość na sprzedaż w odpowiedniej cenie.

 

Jak wygląda wycena nieruchomości online?

Wypełnij formularz na stronie Instytutu Ekspertyz Ekonomicznych, uzupełnij w nim najważniejsze dane, a potem czekaj na kontakt z naszej strony. Na etapie składania wniosku o wycenę nieruchomości online poprosimy Cię m.in. o podanie:

  • lokalizacji,
  • metrażu, liczby pokojów,
  • piętra, rodzaju budynku, daty jego budowy, materiału, z jakiego powstał,
  • standardzie nieruchomości,
  • planowanych działaniach (sprzedaż, wynajem, rozbudowana, zmiana przeznaczenia itd.)

 

Nie musisz już umawiać się na spotkania z rzeczoznawcami czy ekspertami, a także długo czekać na obszerne raporty. Wszystko, co musisz zrobić, to skorzystać z naszej platformy online, podać niezbędne informacje o nieruchomości, a my dostarczymy Ci dokładną wycenę w krótkim czasie. Opieramy ją na podanych danych, jak również aktualnej sytuacji rynkowej, średnich cenach domów czy działek oraz innych analizowanych wnikliwie przez pracowników IEE.

 

Współpraca z Instytutem Ekspertyz Ekonomicznych cechuje się efektywnością, profesjonalizmem i przestrzeganiem najwyższych standardów.
• Numer kontaktowy: +48 577 713 513
• E-mail: biuro@iee.pl

 

Zapraszamy do kontaktu! Zachęcamy też do umówienia się na spotkanie z naszym przedstawicielem.

01

Zespół ekspertów

Współpraca z zespołem ekspertów ma swoje zalety w postaci stałej dostępności, wysokiej jakości usług z uwagi na specjalizację oraz gwarancję wysokiej kultury organizacyjnej we współpracy z Sądami, Prokuratorami i Policją. 

02

Wycena przed zleceniem

Stawkę za opinię oraz szacowaną ilość godzin określamy bezpłatnie przed podjęciem zlecenia. Gwarantujemy jej dotrzymanie. W przypadku dużej ilości wydruków przed zleceniem ustalamy jak będą rozliczane te koszty (nie zaskakując naszych zleceniodawców opłatami dodatkowymi). 

03

Kadra naukowa

Nasz instytut współpracuje z kadrą naukową na śląsku oraz biegłymi z wieloletnim doświadczeniem. Nie nastawiamy się na opinie szybkie i tanie robione w pośpiechu, tym samym obarczone błędami oraz nie współpracujemy z biegłymi, którzy kiedykolwiek zawiedli nasze zaufanie. Po każdym zleceniu prosimy naszych zleceniodawców o opinię o współpracy z danym biegłym. Kadra naukowa, z którą współpracujemy to najlepsi specjaliści w naszych dziedzinach, posiadający wiedzę merytoryczną i praktyczną.

What People Say About Us

Client Testimonials

Kompendium wiedzy IEE na temat: Wycena nieruchomości online

Spis treści

Jakie nieruchomości wyceniamy online?

 

Z uwagi na nasze wszechstronne kwalifikacje oraz uprawnienia, jakie posiadamy, biorąc pod uwagę doświadczenie w przygotowywaniu opinii, ekspertyz, wycen i operatów szacunkowych, proponujemy Ci możliwość zamówienia:

  • wyceny mieszkania online – bez względu na to, czy planujesz sprzedaż, wynajem czy po prostu chcesz śledzić zmiany cen na rynku nieruchomości, nasza wycena pomoże Ci podjąć odpowiednie decyzje,
  • wyceny działki online – poznaj wartość swojej działki w prosty i szybki sposób. To ważne, aby wiedzieć, ile jest wart Twój grunt, zwłaszcza jeśli planujesz inwestycję lub rozwijanie projektu budowlanego,
  • wyceny domu online – jeśli potrzebujesz usług rzeczoznawcy, nasza platforma online pozwoli Ci znaleźć doświadczonego eksperta w Twojej okolicy.

 

Masz do oszacowania wartość innej nieruchomości? Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o usłudze wyceny rzeczoznawcy online oraz ustalmy, czy można przeprowadzić ją w tej właśnie uproszczonej formie.

 

Dlaczego wycena rzeczoznawcy online jest tak atrakcyjna?

Możesz nam zaufać. Wycena online rzeczoznawcy z Instytutu Ekspertyz Ekonomicznych jest kompleksowa i rzetelna, opiera się na faktycznych danych i przyjmuje szerokie spojrzenie na dany temat. Cechuje nas:

 

Dokładność i profesjonalizm

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wyceny mieszkania, działki, czy też usługi rzeczoznawcy, możesz być pewien, że otrzymasz profesjonalny i wiarygodny raport przygotowany przez doświadczonych specjalistów.

 

Szybka odpowiedź i przejrzyste wyniki

Platforma online IEE działa sprawnie i efektywnie, dzięki czemu otrzymasz wyniki w krótkim czasie, a raport będzie dla Ciebie przejrzysty i łatwy do zrozumienia.

 

Bezpieczeństwo i poufność

Wszystkie informacje przekazywane nam podczas procesu wyceny są chronione i traktowane w sposób absolutnie poufny. Bezpieczeństwo to nasz najwyższy priorytet.

 

Dostępność

Teraz nie musisz zawężać poszukiwań rzeczoznawcy czy opiniotwórcy tylko do swojej najbliższej okolicy. Jeśli zależy Ci na profesjonaliście z doświadczeniem znajdziesz go w IEE online, co oznacza, że nie stracisz czasu na dojazdy czy spotkania w realnym świecie.

 

Zamów wycenę nieruchomości online w Instytucie Ekspertyz Ekonomicznych

Oferowana przez nas usługa wyceny nieruchomości online to szybkie, dokładne i profesjonalne rozwiązanie dla każdego, kto chce poznać wartość swojej nieruchomości. Pozwala na podjęcie dobrej decyzji biznesowej i zmniejsza ryzyko związane z inwestycjami na rynku. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wyceny mieszkania, działki, czy innej usługi skorzystaj z naszej platformy – to naprawdę proste i intuicyjne. W razie pytań, służymy pomocą!

 

Zachęcamy do skorzystania z profesjonalnej wyceny. Aby poznać koszt naszych usług, prosimy o skontaktowanie się pod numerem telefonu +48 577 713 513 lub pod adresem e-mail: biuro@iee.pl.