Szukaj
Close this search box.

Biegły sądowy

Biegli Sądowi z zakresu rachunkowości, wyceny przedsiębiorstw, upadłości, ekonomii i górnictwa

Opinie sądowe

Opinie sądowe z zakresu ekonomii

Opinie biegłych sądowych z zakresu szeroko-rozumianej tematyki ekonomii.

Opinie sądowe z zakresu wyceny przedsiębiorstw

Opinie biegłych sądowych oceniające, czy wycena przedsiębiorstwa została przeprowadzona w sposób rzetelny oraz czy wycena przedsiębiorstwa
odzwierciedla stan rzeczywisty.

Opinie biegłych sądowych oceniające czy rachunkowość podmiotu była prowadzona zgodnie z zasadami rachunkowości wynikającymi z ustawy o rachunkowości. Zobacz informacje na temat biegły sądowy z zakresu rachunkowości

Opinie sądowe z zakresu upadłości przedsiębiorstw

Opinie biegłych sądowych oceniające, czy upadłość przedsiębiorstwa została spowodowana naturalną koleją rzeczy, a także czy nie doszło do zaniedbań po stronie zarządu przedsiębiorstwa

Masz pytania? Potrzebujesz oferty?
Wypełnij formularz

Oferta Opinii Sądowych

Instytut Ekspertyz Ekonomicznych jako Instytucja Specjalistyczna wydaje opinie w zakresie przestępstw i wykroczeń przeciwko prawu gospodarczemu, rachunkowości, podatkom, a także prawu pracy. 

 

Na zlecenie instytucji wymiaru sprawiedliwości wykonujemy kompleksowe opracowania i odpowiadamy na pytania jako biegły sądowy. Wykonujemy także opinie prywatne do rozliczeń pomiędzy wspólnikami lub w sporach pracowniczych. 

Wszelkie opinie wydawane są przez osoby z olbrzymim doświadczeniem i zawsze potwierdzane i aprobowane przez osobę posiadającą wpis na listę biegłych sądowych. 

 

Często z uwagi na bardzo obszerną dokumentację procesową do badania dokumentacji i operacji finansowych wymagany jest zespół ludzi, a nie pojedynczy biegły. 

 

Dysponujemy możliwością skorzystania ze specjalistycznego oprogramowania do księgowości śledczej w przypadku dostarczenia danych do badań w formie elektronicznej np. bazy danych SQL, tabele MS Excel itp., których przeszukanie metodami tradycyjnymi byłoby bardzo pracochłonne, a w przypadku jednoosobowych biegłych praktycznie niemożliwe.

01

Zespół ekspertów

Współpraca z zespołem ekspertów ma swoje zalety w postaci stałej dostępności, wysokiej jakości usług z uwagi na specjalizację oraz gwarancję wysokiej kultury organizacyjnej we współpracy z Sądami, Prokuratorami i Policją. 

02

Wycena przed zleceniem

Stawkę za opinię oraz szacowaną ilość godzin określamy bezpłatnie przed podjęciem zlecenia. Gwarantujemy jej dotrzymanie. W przypadku dużej ilości wydruków przed zleceniem ustalamy jak będą rozliczane te koszty (nie zaskakując naszych zleceniodawców opłatami dodatkowymi). 

03

Kadra naukowa

Nasz instytut współpracuje z kadrą naukową na śląsku oraz biegłymi z wieloletnim doświadczeniem. Nie nastawiamy się na opinie szybkie i tanie robione w pośpiechu, tym samym obarczone błędami oraz nie współpracujemy z biegłymi, którzy kiedykolwiek zawiedli nasze zaufanie. Po każdym zleceniu prosimy naszych zleceniodawców o opinię o współpracy z danym biegłym. Kadra naukowa, z którą współpracujemy to najlepsi specjaliści w naszych dziedzinach, posiadający wiedzę merytoryczną i praktyczną.

What People Say About Us

Client Testimonials